Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Versenyek eredményei - 2015

2011.05.03

Versenyek eredményei:

  

Szlovák népismereti verseny az Országos Szlovák Önkormányzat támogatásával

2014. november

1. helyezett csapat (8. osztály) csapattagok: Sütő Angelika

                                                                       Sütő Brigitta

                                                                       Mihov Kata

                                                                       Rahberger Karina

                                                                       Kókai Kármen

 

Suli-sprint:  Szép eredményt értek el:          Kapus Dávid  7. osztály  (4. hely)

                                                                       Tóth Szabolcs 7. osztály

                                                                       Mezei Virág 4. osztály

 

Tardos megyei szlovák vers és prózamondó verseny:

Résztvevők:

Pauler Janka, Somogyi Lilla Ildikó /1. osztály/

Kelemen Anna /3. osztály/

Mezei Virág /4. osztály/         3. helyezett

 

Matematika alapműveleti verseny iskolai forduló:

Szlovák Mihály 4. osztályos tanuló ( 1. hely)

A felső tagozaton mindenki megírta

Csuport Ákor 5. o. 1 hely

Bihari Bertalan 5. o. 2. hely

Juhász Adrienn 6. o. 1 hely

Radovics Regina 7. o. 1 hely

Sütő Angelika 8. o. 1 hely

Rahberger Karina 8. o. 2. hely

Sütő Brigitta 8. o. 3. hely

 

Bendegúz – Levelezős verseny megyei fordulójába jutottak:

Csuport Ákos 5. o. természetismeret 1. hely

Bihari Bertalan 5. o. Matematika VI. hely, természetism. III. hely,történelem II. hely

Bihari Balázs 7. o. Matematika II. hely, biológia II. hely, irodalom I. hely

Az országos fordulóba jutott:

Csuport Ákos természetismeret tantárgyból.

 

Matematika alapműveleti verseny megyei forduló:

Csuport Ákos 3. hely

Sütő Angelika 6. hely

 

Tavaszi túra honvédelmi akadályverseny.

20. hely Zsolnai Klaudia

Oláh Viktória

Tomázi Márk, Juhos Marcell

 

Madarak, fák és gépek napja rajzverseny

 

  • Radovics Regina 7. o. részt vett.

 

Szavaló verseny Kesztölc (Művelődési Ház)

-Alsó tagozat

  • Vágó Kata 4. o. I. hely és különdíj
  • Somogyi Lilla Ildikó 1. o. II.hely
  • Németh Dóra 1. o. III. hely

Művelődési Ház különdíja Pauler Janka 1.o.

 

– 32 fő Felső tagozat

5.osztály 5. fő, 6. osztály 11 fő

I. hely Kovács Mirjam 6. o.

II. hely Bihari Bertalan 5. o.

III. hely Bogovics Ivett Cintia 6. o.

Huszár Patrik 6.o.

  1. osztály 7 fő, 8. osztály 9 fő

I.hely Rahberger Karina 8.o.

II.hely Jánosi Zsófia 7.o.

            Radovics Regina 7. o.

III.hely Kara jános 8. o.

             Oláh Viktória 8. o.

 

Eötvös Verseny

angol: 8. o. Sütő Brigitta III. hely

5.o. Csuport Ákos III. hely

 

részt vettek: Csuport Ákos 5. o.

                           Kovács Mirjam 6. o.  

                           Huszár Patrik 6. o.

                           Sütő Brigitta 8. o.

 

Szavalóverseny Eötvös Dorog

részt vett: Pauler Janka 1.o.

Somogyi Ildikó 1. o.  

Vágó Kata II. hely 4.o.

Szlovák Mihály 4. o. 

 

Helyesíró verseny:

Mezei Virág 4. o. részt vett

Sasvári Özséb 4. o. részt vett

 

 

Eötvös – verseny (anyanyelv 5-6-7-8 o)

1.hely Bihari Bertalan 5. o.

Juhász Adrienn 6. o.

Radovics Regina 7.o.

Sütő Angelika 8. o.

 

Rajz verseny

Ősz-Piliscsaba-7. o. Radovics Regina I. hely

Tavasz-Piliscsaba-7.o. Radovics Regina részt vett

                                   Bogovics Szintia 6.o II.hely

 

Kulturális vetélkedő 01.22- 03.29-ig (5 forduló)

 

I.hely 7. o. Jánosi Zsófia, Nagyvári Antónia, Radovics Regina, Thot Szabolcs, Zsolnai Klaudia II.hely 8. o. Kókai Kármen, Mihov Kata, Rahberger Karina, Sütő Angelika, Sütő Brigitta

III.hely 5. o. Bihari Bertalan, Cziráki Luca, Csuport Ákos, Keresztes Jácint, Szlovák Petra

 

Adventi vetélkedő 3. forduló

 

III.hely 7. o. Jánosi Zsófia, Radovics Regina, Thot Szabolcs, Tóth Gábor, Valovics Kevin, Zsolnai Klaudia

részt vett: Bakó Balázs 7.o, Bugyi Áron 6. o., Oláh Viktória 8. o. , Kapus Dávid 7. o.

 

 

Dobré Slovo – jó szó – Komárno nemzetközi szavalóverseny

részt vett 3. kategória 8.o-9.o diákok

Rabherger Karina helyezést ért el.

2. kategória 5-6-7 o. diákok

I.helyezés Csuport Ákos 5. o.

 

Bystrozraká Barborka Szlovák nyelvű levelezős verseny

Max. pont (100) oklevél és ajándék

Mezei Virág 4. o.

Kitzing Evelin 4. o.

 

Teki-Totó Matek 4. o.

Ezüst fokozat Mezei Virág

Bronz fokozat Szlovák Mihály Márton

 

V.30. Nemzetiségi Gyermektalálkozó Süttő

Konvalinky-gyöngyvirágok-szlovák táncosok eredményesen szerepeltek.

 

V. 28. Speivanky a Versovacky

(régiós verseny Pilisszántó, országos válogatás)

Zvaz Slovákov v madyarsku

(Magyarországi Szlovákok szövetsége) rendezésében bejutott az országos döntőbe

  1. kategória Csuport Ákos 4-5-6 osztály
  2. kategória Rahberger Karina 7-8 osztály

 

részt vettek: 1. o. Pauler Janka

                             Somogyi Lilla Ildikó

 

Spievanky-versovacky országos döntő

Kategóriák:

I.kategória (4-5-6 osztály) Csuport Ákos Kiváló eredménnyel kiemelt

II:kategória (7-8 osztály) részt vett Rahberger Karina

 

HEBE kft. angol levelezős verseny

 

3 fordulós , részt vettek:

4. o. Kitzing Evelin, Mezei Virág – 4. helyezés

6. o. Juhász Adrienn

7. o. Nagyvári Antónia, Szabadkai Klaudia, Bihari Balázs, Siska Zsombor

8. o. Sütő Angelika + Rahberger Karina 9. helyezés

        Sütő Brigitta + Mihov Kata

 

1 fordulós részt vettek:

4.o.  Gula Rebeka + Mezei Virág  5. helyezés

5. o. Csuport Ákos, Szlovák Petra, Bihari Balázs, Keresztes Jácint, Trnfa Arnold

6. o. Veres Roxána, Dózsa Szidónia, Juházs Adrienn, Tóth Zsaklin, Kovács Mirjam

7. o. Tóth Gábor, Bihari Bertalan, Valovics Kevin, Kochnyák Viktor, Szabadkai Klaudia

              8. o. Sütő Angelika, Sütő Brigitta, Mihov Katalin, Rahberger Karina 2. hely